İade & Değişim

TESLİMAT

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz siparişlerde havale ve kredi kartı şeklindeki ödemelerde kargo ücreti 14,99 TL, kapıda ödeme ise ilave 7,99 TL olarak tahsil edilmektedir..

Siparişleriniz 24 ile 48 saat arasında Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Yurtiçi Kargo siparişlerinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

DEĞİŞİM

Değiştirmek istediğiniz ürünleri, fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti alıcıya aittir.

Değişim kargolarını Yurtiçi Kargo indirim kodumuz (450376779) ile indirimli şekilde peşin ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

Değişim kargonuzu rahat bulabilmemiz için alış- veriş yaptığınız isim- soyisim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında yazmanız rica olunur.

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir.

FIRSAT ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, ÜRÜN ALICIYA ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.

İNDİRİM VE GEÇMİŞ SEZON ÜRÜNLERİ YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İLE DEĞİŞTİRİLEMEMEKTEDİR.

Değişim yapmak istediğiniz ürünleri, Yukarı Mahalle Oymak Sokak No:12/A Kartal/İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR